1 2 3

Comments

plakat
Autor: tony_duell
Źródło: http://www.flickr.com
Může být, jež spousta výrobků pouze stoji v cestě a nevíme kde je dát. Při koupi dokonalých a použitelných výrobků se s tímto problémem člověk nesetká.

Comments

fototapety les
Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Veškeré věci, jaké zkoušíme nebo práce, jaké děláme, si přejeme, aby byly provedené na míru. Přesnost je věcí, na kterou se v přítomném světě pokládá velký důraz. /

Comments

technologie
Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Když jsme byli batolaty, všichni se starali o naši zabezpečení. Abychom nesnědli něco malého nebo abychom kdesi se nespálili. Jako dospělé osoby si bezpečí musíme udělat my.

Comments

tapety
Autor: Sang yun Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrastní barvy smí hodně mířit do očí. Jestliže ovšem odstíny doladíme dohromady, naše místnost smí dobře vypadat, a rovněž náš nábytek bude krásně vypadat. /


Čas od času si nevíme pomoci, jak si vylepšit svůj pokoj.

Comments

sok
Autor: Duravit
Źródło: Duravit
Všichni máme jakési touhy a cíle. Když jsme byli děti, chtěli jsme vlastnit nebe, současně když jsme dospělí naše cíle se stávají hmatatelné. To co si přejeme, nemusí být pouze v naši hlavě, může to převzít hmatatelnou podobu.

Comments

samolepící tapety na dveře
Autor: Hot Gossip Italia
Źródło: http://www.flickr.com
Rychleji než se někdo pobere přemýšlejí nad množstvím dětí, co vše mají rádi nebo kým chtěli být v dětství. Každý máme svá malá přání. Někdy se splní ve věku, ve kterém chceme, v jinou dobu si je jsme povinní splnit, když už jsme dospělí.

S rozbřeskem se budí i naše denní chuť existovat

Comments

lampy
Autor: Douglas Scortegagna
Źródło: http://www.flickr.com
Každý den je jen určený nám. Závisí na nás, co s ním uděláme. Každý nejméně jednou za život klopýtne, podstatné je ale narovnat se a pokusit se znovu začít eventuálně napravit to, co se nám nepodařilo.

Všechno na své žádosti s perfektní spolehlivosti

Comments

přístroj
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Obětujme se tomu co potřebujeme a zařiďme si věci tak, abychom je nemuseli opakovat, ale abychom je vždy prožili jedinkrát a náležitě. Nemůžou bát ty stejné okolnosti, a tak se nenechme obrat o to, co můžeme vlastnit. /


Stále nám bude ladit oblečení, které je ušito na míru.

Comments

Nákup
Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu
Proměna je taková jakovou si ji uspořádáme. Může být jednoduchá ale rovněž hodně náročná. Pakliže použijeme ty správné materiály, jistě nám to půjde celkem šikovně a nebudeme se v žádném případě nudit.

Comments

fototapety grafiti
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: Xella Polska Sp. z o.o.
Jas vnáší každému člověku radost do života. I drobnost se smí proměnit v paprsek, který zredukuje náš život. Osoby a předměty, jaké setkáváme každodenně, nejsou náhodou, jsou tady kvůli nám, pro náš růst. /


Všechno nás smí jakýmsi způsobem nasměrovat. Ne osudem si přejeme být v kontaktu pouze s pozitivními věcmi a lidmi.