1 2 3

Krásný a pohodlný sen všem, kteří rádí sní

Comments

fototapety do ložnice
Autor: Demur.pl
Źródło: Demur.pl
Po hezké historce na výbornou noc se dětem bude spát určitě bezvadně. Ale kdo a co povypráví, na dobrou noc, rodičům, to už nikdo neví. K tomu jsou zde k užití určité věci i pro plnoleté lidi.

Comments

tapety
Autor: Sang yun Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrastní barvy smí hodně mířit do očí. Jestliže ovšem odstíny doladíme dohromady, naše místnost smí dobře vypadat, a rovněž náš nábytek bude krásně vypadat. /


Čas od času si nevíme pomoci, jak si vylepšit svůj pokoj.

S rozbřeskem se budí i naše denní chuť existovat

Comments

lampy
Autor: Douglas Scortegagna
Źródło: http://www.flickr.com
Každý den je pouze určený nám. Závisí na nás, . Každý nejméně jednou za život spadne, důležité je ale vstát a zkusit znovu začít či napravit to, co se nám nepodařilo.

Pestřejší barvy také můžou mít své kouzlo

Comments

Internet
Autor: Casamoda
Źródło: Casamoda
Při natírání stěn, většinou užíváme všední barvy a mozaikou. Pravděpodobněji nejdeme do něčeho více odlišného až bezmála bláznivého. Ale i šílené věcí nebo motivy smí udělat náš barák krásnějším a trochu odlišným.

Comments

nádrže na dešťovou vodu
Autor: sailn1
Źródło: http://www.flickr.com
Myšlení je první z podstatných věci. Moudří lidé jsou schopní většinou vše správně říct. Někdy nám postačí rozumnost namísto vzdělání.

Comments

květiny, plakaty,
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
V asi každém bytě stojí mít nějaké předměty, kterých funkce je hlavně okrasná. Oživí to dokonce ty prostory, ve kterých je žádaný minimalismus – jeden větší obraz na místo ve většině případů se prezentuje líp, než několik menších obrázků. Díky takovým předmětům pokoj získá svůj vlastní jedinečný rys, jenž něco mluví o koničcích a estetickém vkusu bydlících. V pokoje osoby, která má ráda přírodu, často je možné najit na příklad motivy lupení, berušek, vyhlídek na řeky, ale zvláště – květin.

Jakým způsobem vybavit prostor pro batole

Comments

Dětský pokoj
Autor: Sauthon
Źródło: www.sauthon.com
Když očekáváte na miminko máte čas, aby pomyslet o vybavení bytu takým způsobem, aby vše potřeby batole byly okamžitě a efektivně vyřešený. Samozřejmě pro každého milujícího rodiče dítě a jeho nároky jsou nejvyznamněšjí. Z toho důvodu musíte dobře přemyslet jak zařídit mistnost pro dítě. Níže popíšeme Vám pár pravidel, které zjednoduší Vám nakupování nábytku pro Vaše miminko.

Příjemný, nádherný a praktický pokoj pro dítě

Comments

pokoj pro dítě
Autor: Dekoratornia
Źródło: Black Red White
Při zařízení pokoju pro děti třeba pečovat o široké množství věci spojených s volbou nábytku, výzdob a příloh – na příklad úpravou postýlek do výšky buď věku dítěte a péče o bezpečnost. Praktické zařízení není nicméně jediná vážná věc – stojí to za to, i stárat se o o estetické vlastnosti dětského pokoje. Koloristika stěn, výuka pořádku a přitomnost milovaných panenek má vliv na vývoj dítěte a jejich budoucí schopnosti.