1 2 3

Comments

tapety
Autor: Sang yun Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrastní barvy můžou velice mířit do očí. Pokud samozřejmě odstíny doladíme dohromady, naše místnost smí skvěle vypadat, a také náš nábytek bude krásně vypadat. /


Čas od času si nevíme pomoci, jak si zlepšit svůj pokoj.

S rozbřeskem se budí i naše denní chuť existovat

Comments

lampy
Autor: Douglas Scortegagna
Źródło: http://www.flickr.com
Každý den je jenom pro nás. Závisí na nás, . Každý minimálně jeden krát za svůj život spadne, důležité je ale narovnat se a pokusit se znovu začít či napravit to, co se nám nepodařilo.

Pestřejší barvy také můžou mít své kouzlo

Comments

Internet
Autor: Casamoda
Źródło: Casamoda
Při malování stěn, většinou užíváme každodenní odstíny a mozaikou. Pravděpodobněji se nepouštíme do čehosi více odlišného až skoro bláznivého. Ale i šílené věcí či motivy můžou udělat náš dům krásnějším a malinko jiným.

Comments

nádrže na dešťovou vodu
Autor: sailn1
Źródło: http://www.flickr.com
Myšlení je jednou z podstatných jevů. Rozumní lidé jsou schopní většinou všechno správně posoudit. Čas od času nám postačí moudrost namísto učení.

Comments

květiny, plakaty,
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
V pravděpodobně každém bytě stojí mít nějaké předměty, kterých funkce je přede vším dekorativní. Oživí to dokonce ty prostory, ve kterých je žádaný minimalismus – jeden větší obraz na pokoj často vypadá líp, než několik malých obrázů. Díky takovým předmětům interiér získá svůj vlastní nádherný rys, který něco mluví o koničcích a estetickém vkusu bydlících. V prostoru osoby, jež má ráda přírodu, nejednou je možné najit třeba motivy listí, motýlů, vyhlídek na jezera, ale zejména – květin.

Jakým způsobem vybavit prostor pro batole

Comments

Dětský pokoj
Autor: Sauthon
Źródło: www.sauthon.com
Když očekáváte na dítě máte čas, aby pomyslet o zařízení bytu takou metodou, aby vše potřeby batole byly rychlé a skutečně vyřešený. Samozřejmě pro každého milujícího rodiče dítě a jeho potřeby jsou nejvyznamněšjí. Z toho důvodu musíte dobře přemyslet jak zařídit mistnost pro miminko. Níže popíšeme Vám trochu pravidel, které usnadní Vám nakupování nábytku pro Vaše miminko.

Příjemný, nádherný a praktický pokoj pro dítě

Comments

pokoj pro dítě
Autor: Dekoratornia
Źródło: Black Red White
Při zařízení pokoju pro dítě třeba pečovat o široké množství úkolů spojených s volbou nábytku, výzdob a hráček – například úpravou postýlek do výšky anebo věku dětí a péče o bezpečnost. Praktické zařízení není nicméně jediná důležitá věc – stojí to za to, také pečovat o estetické vlastnosti dětského pokoje. Koloristika stěn, držení pořádku a přitomnost milovaných hráček má vliv na vývoj dítěte a jejich příští schopnosti.