1 2 3

Aranžmá kuchyni – praktické tipy a nápady

Comments

kuchyně
Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Kuchyně je nepochybně vyjímečně důležité místo v každém bytě. Každý traví nějakou dobu v kuchyni, zároveň když vaření pokrmů je pro tu osobu obrovská vášeň anebo prostě má radši ohřát rychlé občerstvení, a proto rozhodně stojí pečovat o funkčnost a estetiku kuchyni – díky tomu připravování jídelnička dává větší radost, a pozvaní přátelé mají skvělý první dojem. V současné době stojí to za to, si přesvědčit vlastnoručně, jak nádherné výsledký můžou dát odborné fototapety do kuchyně, které nabízí známé a zkušené podníky.

Metody na levné opravení stěn kuchyně.

Comments

kuchyně
Autor: PR Solution
Źródło: PR Solution
Byt je velmi podstatným místem pro většinu lidí. Je to prostor, kde trávime doopravdy spousta času a stojí to za to, aby náš byt byl výborně vybavený. Má to obrovský vliv na naší náladu. Srdcem domů pro spousta lidí je kuchyně. Je to prostor, ve kterém můžeme vyrábět vztahy s rodinou a známymí. Je to místo kde trávime spolu čas na připravení potravin a jedení.

Dekorace domu – co nejlíp výbrat na začátku jara

Comments

Vnitřní výzdoba
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Jaro od věků je symbol změn. Z tohoto důvodu zajímavým nápadem je již na začátku jara provednout v bytě trochu krásných dekorací. Je s tím spojených několik kladů – interiér bude vypadat veselé, a rozloučení s zimou se stane snadnější. Během oslavy Velikonoce hezké jarní dekorace jsou velmi dobrým nápadem, protože díky ním atmosféra v pokoje je více přátelská.