1 2 3

Comments

fototapety do ložnice
Autor: Pixers
Źródło: Pixers
Chceš mít výjimečné bydlení? Rád experimentuješ a aranžuješ obytné prostory? Máš rád neotřelé ozdoby a nápadité interiérové doplňky? Fototapety určitě Tě nadchnou!

Comments

fototapeta
Autor: Fotur Colombia
Źródło: http://www.flickr.com
Úkolem designu prostoru je nejen krásně vyzdobit jakýsi prostor, ale také udělat to takovým způsobem, aby vypadal zajímavě, zdůrazňoval své funkce, a ještě byl velmi praktický v použití. Interiér, jenž vypadá užásně, není pouze čistý a s nádherným nábytkem – velmi klíčové jsou i dekorační vlastnosti, díky kterým je on příjemný pro oči anebo ne. Z toho důvodu velký počet specialistů nabízí dekorace nástěnné – nezaberou prostor, tak potřebný zejména v malých a středních interiérech, a mají vše doporučené dekorační vlastnosti.

Dekorace domu – co nejlíp výbrat na začátku jara

Comments

Vnitřní výzdoba
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Jaro od věků je symbol změn. Z tohoto důvodu zajímavým nápadem je již na začátku jara provednout v bytě trochu krásných dekorací. Je s tím spojených několik kladů – interiér bude vypadat veselé, a rozloučení s zimou se stane snadnější. Během oslavy Velikonoce hezké jarní dekorace jsou velmi dobrým nápadem, protože díky ním atmosféra v pokoje je více přátelská.