1 2 3

Comments

fototapety do ložnice
Autor: Pixers
Źródło: Pixers
Sníš o originálním interiéru? Rád experimentuješ a aranžuješ obytné prostory? Máš rád nevšední dekorační předměty a zajímavé bytové doplňky? Fototapety určitě Tě překvapí!

Comments

fototapeta
Autor: Fotur Colombia
Źródło: http://www.flickr.com
Cílem aranžmá pokoje je nejenom krásně vydekorovat nějaký pokoj, ale také udělat to takovým způsobem, aby vypadal pozoruhodně, zdůrazňoval svoje funkce, a kromě toho byl velmi praktický v praxi. Interiér, jenž se prezentuje hezky, není pouze čistý a s nádherným nábytkem – velice klíčové jsou rovněž dekorační vlastnosti, díky kterým může být on milý pro oči buď naopak. Proto většina znalců nabízí dekorace nástěnné – nezaberou prostor, tak nezbytný zvláště v nevelkých a středních pokojích, a mají vše doporučené dekorativní vlastnosti.

Dekorace domu – co nejlíp výbrat na začátku jara

Comments

Vnitřní výzdoba
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Jaro od dlouhé doby je symbol změny. Z toho důvodu skvělým nápadem je už na začátku jara provednout v bytě trochu krásných dekorací. Je s tím svazaných několik kladů – interiér bude vypadat veseleji, a rozloučení s zimou se stane snadnější. Během oslavy Velikonoce užásné jarní dekorace jsou velice účelným řešením, protože díky ním nálada v interiéru je více přátelská.