1 2 3

Comments

fototapety do ložnice
Autor: Pixers
Źródło: Pixers
Chceš mít originální byt? Rád experimentuješ a aranžuješ obytné prostory? Máš rád neotřelé dekorační předměty a zajímavé interiérové doplňky? Fototapety jsou pro Tebe!

Comments

fototapeta
Autor: Fotur Colombia
Źródło: http://www.flickr.com
Úkolem designu interiéru je nejen úžásně vydekorovat jakýsi prostor, ale rovněž udělat to takhle, aby vypadal pozoruhodně, zdůrazňoval svoje funkce, a kromě toho byl velice funkční v použití. Interiér, který se prezentuje krásně, není pouze čistý a s užásným nábytkem – velmi klíčové jsou také dekorativní vlastnosti, díky kterým může být on milý pro oči buď naopak. Proto většina specialistů nabízí dekorace na zeď – nezaberou prostor, tak nezbytný zejména v malých a středních interiérech, a mají všechny doporučované dekorativní vlastnosti.

Dekorace domu – co nejlíp výbrat na začátku jara

Comments

Vnitřní výzdoba
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Jaro od věků je symbol změn. Z tohoto důvodu zajímavým nápadem je již na začátku jara provednout v bytě trochu krásných dekorací. Je s tím spojených několik kladů – interiér bude vypadat veselé, a rozloučení s zimou se stane snadnější. Během oslavy Velikonoce hezké jarní dekorace jsou velmi dobrým nápadem, protože díky ním atmosféra v pokoje je více přátelská.