1 2 3

Comments

fototapety do ložnice
Autor: Pixers
Źródło: Pixers
Chceš mít výjimečné bydlení? Rád zkoušíš nové věci a aranžuješ obytné prostory? Máš rád nevšední dekorace a nápadité interiérové doplňky? Fototapety jsou pro Tebe!

Comments

fototapeta
Autor: Fotur Colombia
Źródło: http://www.flickr.com
Úkolem designu interiéru je nejen krásně vydekorovat nějaký prostor, ale také udělat to takhle, aby vypadal zajímavě, zdůrazňoval své funkce, a ještě byl docela pohodlný v použití. Interiér, jenž vypadá hezky, není jedině čistý a s užásným nábytkem – velice důležité jsou i dekorační vlastnosti, díky kterým může být on milý pro oči anebo naopak. Proto obrovský počet odborníků nabízí dekorace na stěny – nezaberou prostor, tak potřebný zejména v nevelkých a středních interiérech, a mají vše doporučované dekorativní vlastnosti.

Dekorace domu – co nejlíp výbrat na začátku jara

Comments

Vnitřní výzdoba
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Jaro od věků je symbol změn. Z tohoto důvodu zajímavým nápadem je již na začátku jara provednout v bytě trochu krásných dekorací. Je s tím spojených několik kladů – interiér bude vypadat veselé, a rozloučení s zimou se stane snadnější. Během oslavy Velikonoce hezké jarní dekorace jsou velmi dobrým nápadem, protože díky ním atmosféra v pokoje je více přátelská.