1 2 3

Comments

fototapety do ložnice
Autor: Pixers
Źródło: Pixers
Chceš mít originální byt? Rád experimentuješ a aranžuješ obytné prostory? Máš rád neotřelé dekorační předměty a zajímavé interiérové doplňky? Fototapety jsou pro Tebe!

Comments

fototapeta
Autor: Fotur Colombia
Źródło: http://www.flickr.com
Úkolem designu prostoru je nejen krásně vydekorovat jakýsi prostor, ale také udělat to takhle, aby vypadal pozoruhodně, zdůrazňoval své funkce, a kromě toho byl docela pohodlný v praxi. Interiér, který vypadá krásně, není pouze čistý a s hezkým nábytkem – docela důležité jsou i dekorační vlastnosti, díky kterým může být on příjemný pro oči anebo naopak. Z toho důvodu obrovský počet odborníků nabízí dekorace nástěnné – nezaberou prostor, tak nezbytný především v nevelkých a středních pokojích, a mají všechny doporučované dekorativní vlastnosti.

Dekorace domu – co nejlíp výbrat na začátku jara

Comments

Vnitřní výzdoba
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Jaro od věků je symbol změn. Z tohoto důvodu zajímavým nápadem je již na začátku jara provednout v bytě trochu krásných dekorací. Je s tím spojených několik kladů – interiér bude vypadat veselé, a rozloučení s zimou se stane snadnější. Během oslavy Velikonoce hezké jarní dekorace jsou velmi dobrým nápadem, protože díky ním atmosféra v pokoje je více přátelská.