1 2 3

Comments

barva
Źródło: pixabay.com
Inspirace je důležitým komponentem v životě všech osob. Motivovat nás smí lidi okolo nás vlastními úspěchy, nebo také všelijaké obrazy či předměty, jaké nám vždy připomenou, že vždy je čas jít dál.

Comments

sok
Autor: Duravit
Źródło: Duravit
Všichni máme jakési tužby a přání. Jak jsme byli dětmi, chtěli jsme vlastnit vesmír, současně když jsme velcí naše přání se stávají hmatatelné. To co chceme, nemusí být jenom v našich myšlenkách, může to vzít hmatatelnou podobu.

Comments

moc
Autor: Mark Powell
Źródło: http://www.flickr.com
Jeden umí udělat jednu činnost a druhý zas na nějakou jinou. A kvůli toho ne každý je povinný vědět jak si poradit z již nehezkými zdmi. /


Vždy chceme mít barák uklízený a v pořádku.

Comments

materiał
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Víme, že zásluhou krajiny, smíme žit. Všelijaké rostliny, stromy nám dávají kyslík a my jim na oplátku vracíme dusík svým dechem. Krajina je nezbytná.

Comments

motyw
Autor: DA
Všechny děti většinou běhají všude, kde se dá. Rády dovádějí, pohrávají si a hodně se usmívají. Milujeme je pro to, že jsou. /


Přejeme si být super rodiči pro své ratolesti. Nepřejeme si, aby se jím cosi přihodilo, ale si přejeme, ať jím všechno jde.

Comments

květiny, plakaty,
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
V pravděpodobně každém bytě stojí mít nějaké předměty, kterých funkce je přede vším dekorativní. Oživí to dokonce ty prostory, ve kterých je žádaný minimalismus – jeden větší obraz na pokoj často vypadá líp, než několik malých obrázů. Díky takovým předmětům interiér získá svůj vlastní nádherný rys, který něco mluví o koničcích a estetickém vkusu bydlících. V prostoru osoby, jež má ráda přírodu, nejednou je možné najit třeba motivy listí, motýlů, vyhlídek na jezera, ale zejména – květin.