1 2 3

Comments

fototapety
Autor: Douglas Scortegagna
Źródło: http://www.flickr.com
Každodenně míjíme stovky a pravděpodobně i více různých námětu a plakátu jak můžeme cosi zhotovit eventuálně se v něčem vytříbit. Málokdy nám padne do oka něco takového, co by nás nadchlo a způsobilo zvrat v našem životě eventuálně alespoň v úseku našeho života. Sem tam si už prostě nevíme rady jak něco změnit. Na každém kroku máme nějaké noviny, billboardy anebo televizní pořady o možných přeměnách v denní zběhlosti, sportovním životě anebo jak si zařídit domácnost.

Comments

barva
Źródło: pixabay.com
Motivace je základním komponentem v životě všech osob. Motivovat nás můžou lidi okolo nás vlastními výsledky, eventuálně též všelijaké obrazy či předměty, které nám pokaždé připomenou, že vždy je čas znovu začít.

Comments

sok
Autor: Duravit
Źródło: Duravit
Všichni máme jakési touhy a cíle. Když jsme byli děti, chtěli jsme vlastnit nebe, současně když jsme dospělí naše cíle se stávají hmatatelné. To co si přejeme, nemusí být pouze v naši hlavě, může to převzít hmatatelnou podobu.

Comments

moc
Autor: Mark Powell
Źródło: http://www.flickr.com
Jeden umí udělat jednu činnost a druhý znovu na nějakou jinou. A proto ne každý je povinný vědět jak si poradit z již nehezkými zdmi. /


Vždy chceme vlastnit barák uklízený a v čistotě.

Comments

materiał
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Víme, jež s pomoci krajiny, můžeme žit. Všelijaké rostliny, keře nám poskytují kyslík a my jim opětovně navracíme dusík naším dechem. Příroda je potřebná.

Comments

motyw
Autor: DA
Všechny děti převážně běhají všude, kde se dá. Rády skotačí, hrají si a hodně se smějí. Milujeme je pro to, že jsou. /


Přejeme si být dobrými rodiči pro naše dítě. Nechceme, aby se jím něco stalo, ale chceme, ať jím všechno vzchází.

Comments

květiny, plakaty,
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
V asi každém bytě stojí mít nějaké předměty, kterých funkce je hlavně okrasná. Oživí to dokonce ty prostory, ve kterých je žádaný minimalismus – jeden větší obraz na místo ve většině případů se prezentuje líp, než několik menších obrázků. Díky takovým předmětům pokoj získá svůj vlastní jedinečný rys, jenž něco mluví o koničcích a estetickém vkusu bydlících. V pokoje osoby, která má ráda přírodu, často je možné najit na příklad motivy lupení, berušek, vyhlídek na řeky, ale zvláště – květin.