1 2 3

Comments

fototapety
Autor: Douglas Scortegagna
Źródło: http://www.flickr.com
Dennodenně procházíme kolem stovky a pravděpodobně i více rozmanitých námětu a plakátu jak můžeme něco provést či se v něčem zdokonalit. Vzácně nám padne do oka cosi takového, co by nás strhlo a způsobilo zvrat v našem životě nebo alespoň v úseku našeho života. Čas od času si už jednoduše nevíme rady jak cosi změnit. Na každém kroku máme nějaké noviny, billboardy či televizní pořady o pravděpodobných změnách v denní zběhlosti, sportovním životě či jak si zařídit dům.

Comments

barva
Źródło: pixabay.com
Motivace je základním komponentem v životě všech osob. Motivovat nás můžou lidi okolo nás vlastními výsledky, eventuálně též všelijaké obrazy či předměty, které nám pokaždé připomenou, že vždy je čas znovu začít.

Comments

sok
Autor: Duravit
Źródło: Duravit
Všichni máme jakési touhy a přání. Když jsme byli děti, přáli jsme si vlastnit vesmír, teď když jsme rozhodní naše cíle jsou reálné. To co chceme, nemusí být jenom v naši hlavě, může to převzít hmatatelnou podobu.

Comments

moc
Autor: Mark Powell
Źródło: http://www.flickr.com
Kdosi je nadaný na jednu činnost a jiný zas na nějakou jinou. A proto ne každý je povinný vědět jak si pomoci z už nehezkými stěnami. /


Pokaždé si přejeme vlastnit dům uklízený a v čistotě.

Comments

materiał
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Uvědomujeme si, že s pomoci přírody, smíme dýchat. Různé rostliny, stromy nám poskytují kyslík a my jim opětovně navracíme dusík svým dýcháním. Příroda je potřebná.

Comments

motyw
Autor: DA
Všechny děti většinou běhají tam, kde se dá. Rády skotačí, pohrávají si a velmi se usmívají. Milujeme je pro to, kým jsou. /


Chceme být super rodiči pro naše dítě. Nepřejeme si, aby se jím něco přihodilo, ale chceme, ať jím všechno jde.

Comments

květiny, plakaty,
Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
V pravděpodobně každém bytě stojí vlastnit jakési předměty, kterých funkce je hlavně okrasná. Oživí to dokonce ty pokoje, ve kterých je žádaný minimalismus – jeden velkoplošný obraz na pokoj obvykle vypadá líp, než několik malých fotek. Díky takovým předmětům prostor získá svůj vlastní vynikající charakter, jenž něco mluví o zájmech a stylistickém vkusu bydlících. V interiéru osoby, která má ráda přírodu, nejednou je možné najit např. motivy lupení, berušek, vyhlídek na řeky, ale zejména – květin.