1 2 3

Comments

fototapety do ložnice
Autor: Pixers
Źródło: Pixers
Sníš o originálním interiéru? Rád experimentuješ a aranžuješ obytné prostory? Máš rád nevšední dekorační předměty a zajímavé bytové doplňky? Fototapety určitě Tě překvapí!

Comments

nádrže na pitnou vodu
Autor: Fabio Téllez
Źródło: http://www.flickr.com
S pomocí způsobů, jaké nám dnešní svět, tato doba dává, smíme mít všechno v pořádku. Uskladňovat věci na delší dobu, nebo na prodloužení trvanlivosti můžeme díky nádržím a dalším k tomu určeným krabicím.

Comments

materiał
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Víme, že zásluhou krajiny, smíme žit. Všelijaké rostliny, stromy nám dávají kyslík a my jim na oplátku vracíme dusík svým dechem. Krajina je nezbytná.

Comments

motyw
Autor: DA
Všechny děti většinou běhají všude, kde se dá. Rády dovádějí, pohrávají si a hodně se usmívají. Milujeme je pro to, že jsou. /


Přejeme si být super rodiči pro své ratolesti. Nepřejeme si, aby se jím cosi přihodilo, ale si přejeme, ať jím všechno jde.

Comments

mieszkanie - wizja
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Připadá nám to nemožné, aby člověk byl bez barikád a současně dobře. Zamlouvají se nám lidi, jací kráčí za svým cílem. Přejeme si je doprovázet, ale někdy nám to nevychází
.

Tak dlouze něco objevujeme, až to nakonec objevíme.

Comments

powiększenie - mieszkanie
Autor: Lukasz Badura
Źródło: http://www.flickr.com
Za sedmero moří a sedmero horami jsme nalezli to, co jsme hledali už hezky odedávna a současně jsme to měli před nosem. Hledáme různorodé věci tam, kde si myslíme, že budou, a nehledáme v prostorech, kde se nachází nejvíce.

Jaký dárek koupit do nového domu?

Comments

domu
Autor: homestilo
Źródło: http://www.flickr.com
Skoro většína z nás musela aspoň nabýt nějaký malý dárek pro známých nebo někoho z rodiny, kdo se přestěhoval do nového bytu. Může to být doopravdy ohromný problém. Níže máme pro Vás pár navrhů, které budou skvělé jako dárek do nového bytu. Především měli byste vědět, že dobrý dárek nemusí být hodně drahý. Nejzakladnější je Vaší snaha. Nekrasnější jsou dárky, které udělate vlastnoručně.

Nápady na zdobení stěn a stropu.

Comments

ściany i sufit
Autor: Armstrong
Źródło: Armstrong
Myslíme si, že každy chcí, aby jeho byt byl hezký. Velice důležité jsou stěny a stropy naších domů. Níže popišeme Vám pár návrhů na dekorování stěn a stropu. Proč vzhled stěn a stropu je tak podstatný? Barvy zdí mají obrovský vliv na to jak se citíme. Díky jednoduchým nápadům Váš dům bude vypadat hezký.