1 2 3

Comments

fototapety na míru
Autor: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.
Ne pokaždé přemýšlíme co a jak udělat. Přesto vše má vlastní řád. Také barva, kterou použijeme do místnosti nás smí hřát nebo chladit.

Comments

plakáty do kuchyně
Źródło: http://www.sxc.hu/
Být šťastným a vědět, že okolnosti jsou tak jak si přejeme, je nádherné. Uskutečněním vlastního cíle je každý o moc šťastnější a příznivějším vejít do nového dne. /


I pouhé místnosti, pokud jsou kvalitně vytvořené rozveselí naše srdce.

Krásný a pohodlný sen všem, kteří rádí sní

Comments

fototapety do ložnice
Autor: Demur.pl
Źródło: Demur.pl
Po krásné pohádce na dobrou noc se dětem bude dřímat určitě bezvadně. Ale kdo a co povypráví, na dobrou noc, rodičům, to již nikdo neví. Proto jsou tady k dispozici určité věci i pro plnoleté lidi.

Comments

tapety
Autor: Sang yun Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrastní barvy smí velice mířit do očí. Jestliže samozřejmě odstíny sladíme dohromady, naše místnost může dobře vypadat, a rovněž náš nábytek bude krásně vidět. /


Čas od času si nevíme pomoci, jak si vylepšit vlastní místnost.

Comments

samolepící tapety na dveře
Autor: Hot Gossip Italia
Źródło: http://www.flickr.com
Dříve než se někdo pobere přemýšlejí nad množstvím dětí, co vše se jím líbí popřípadě kým chtěli být v dětství. Každý držíme svá malá přání. čas od času se vyplní ve věku, v jakém chceme, v jinou dobu si je musíme vyplnIT, když už jsme dospělí.

S rozbřeskem se budí i naše denní chuť existovat

Comments

lampy
Autor: Douglas Scortegagna
Źródło: http://www.flickr.com
Každý den je pouze pro nás. Záleží na nás, . Každý nejméně jednou za svůj život spadne, podstatné je ale vstát a zkusit opět začít popřípadě opravit to, co se nám nepovedlo.