1 2 3

Comments

fototapety na míru
Autor: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.
Ne pokaždé přemýšlíme co a jak udělat. Přesto vše má vlastní řád. Také barva, kterou použijeme do místnosti nás smí hřát nebo chladit.

Comments

plakáty do kuchyně
Źródło: http://www.sxc.hu/
Být šťastným a vědět, že okolnosti jsou tak jak si přejeme, je nádherné. Uskutečněním vlastního cíle je každý o moc šťastnější a příznivějším vejít do nového dne. /


I pouhé místnosti, pokud jsou kvalitně vytvořené rozveselí naše srdce.

Krásný a pohodlný sen všem, kteří rádí sní

Comments

fototapety do ložnice
Autor: Demur.pl
Źródło: Demur.pl
Po hezké pohádce na dobrou noc se ratolestem bude dřímat najisto bezvadně. Ale kdo a co povypráví, na výbornou noc, rodičům, to již žádný neví. Proto jsou zde k užití určité věci i pro dospělé osoby.

Comments

tapety
Autor: Sang yun Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrastní barvy smí hodně mířit do očí. Jestliže ovšem odstíny doladíme dohromady, naše místnost smí dobře vypadat, a rovněž náš nábytek bude krásně vypadat. /


Čas od času si nevíme pomoci, jak si vylepšit svůj pokoj.

Comments

samolepící tapety na dveře
Autor: Hot Gossip Italia
Źródło: http://www.flickr.com
Rychleji než se někdo pobere přemýšlejí nad množstvím dětí, co vše mají rádi nebo kým chtěli být v dětství. Každý máme svá malá přání. Někdy se splní ve věku, ve kterém chceme, v jinou dobu si je jsme povinní splnit, když už jsme dospělí.

S rozbřeskem se budí i naše denní chuť existovat

Comments

lampy
Autor: Douglas Scortegagna
Źródło: http://www.flickr.com
Každý den je jen určený nám. Závisí na nás, co s ním uděláme. Každý nejméně jednou za život klopýtne, podstatné je ale narovnat se a pokusit se znovu začít eventuálně napravit to, co se nám nepodařilo.