1 2 3

Comments

účinky
Autor: simon_music
Źródło: http://www.flickr.com
Často nevýrazné ale i tak propracované do posledního puntíku. Takové věci rádi nakupujeme ty, jaké jsou vytvořeny pro nás podle našeho přání.

Comments

sok
Autor: Duravit
Źródło: Duravit
Všichni máme jakési tužby a přání. Jak jsme byli dětmi, chtěli jsme vlastnit vesmír, současně když jsme velcí naše přání se stávají hmatatelné. To co chceme, nemusí být jenom v našich myšlenkách, může to vzít hmatatelnou podobu.

Comments

Nákup
Autor: www.twojagaleria.eu
Źródło: www.twojagaleria.eu
Změna je taková jakovou si ji uděláme. Smí být prostá ale také hodně náročná. Jestliže použijeme ty kvalitní materiály, jistě nám to půjde docela šikovně a nebudeme se v žádném případě nudit.

Pestřejší barvy také můžou mít své kouzlo

Comments

Internet
Autor: Casamoda
Źródło: Casamoda
Při malování stěn, většinou užíváme každodenní odstíny a mozaikou. Pravděpodobněji se nepouštíme do čehosi více odlišného až skoro bláznivého. Ale i šílené věcí či motivy můžou udělat náš dům krásnějším a malinko jiným.

Comments

plakáty na zeď
Autor: Big Trix
Źródło: Big Trix
V mnoha restauracích smíme na zdech si prohlížet různé dekorace. Zdi tak vyhlížejí krásně a máme se ba co podívat. V takovýchto místnostech se vnímáme dobře a pohodlně. /


plakáty na zeď
Autor: Big Trix
Źródło: Big Trix
Začínáme si uvědomovat, že ne pouze to co je na pohled, v nás budí všelijaké vzrušení.

Comments

mieszkanie - wizja
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Připadá nám to nemožné, aby člověk byl bez barikád a současně dobře. Zamlouvají se nám lidi, jací kráčí za svým cílem. Přejeme si je doprovázet, ale někdy nám to nevychází
.

Comments

fototapeta
Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Aranžmá interiéru nemusí být teď tak obtížný a namáhavý úkol. Dnes se nachází celá řáda způsobů, díky kterým obnova pokoje je příjemná a efektivní. Některé z nich jsou nesmírně nápadité a jejich používaní působí moderní a extravagantní vzhled. V dnešní době pozitivně překvapit své kamarády a současně splnit své přání není jednoduché – asi každý by chtěl vlastnit v bytě krásu a autentický styl – proto určitě nejlepším řešením je systematicky sledovat nové jevy ve výzdobě interiérů, o kterých je nyní moc důležitých informací v magazínech a na internetu.